Мультфільми - це неймовірний світ казки!

Дата: 07.04.2021 08:25

6 квітня - Всесвітній день мультфільмів!????????????

У цей день учні 6 класу Азовського ЗЗСО спробували власноруч створити свій перший анімаційний мультфільм про космічне середовище.????????????

Учні 5-9 кл. разом із вчителем інформатики Постовітом М.В. на уроках навчалися створювати анімаційні мультфільми за допомогою спеціальної програми.????

Мультфільми - це неймовірний світ казки! Мультиплікаційні фільми дарують нам радість і дитячий сміх. Без сумніву, події, що відбуваються у мультфільмі, розвивають уяву і мислення, формують світогляд дитини. Вони вчать взаємодіяти з навколишнім світом, формують уявлення про добро і зло, вчать справлятися з труднощами.