Міжнародний день щастя

Дата: 21.03.2021 09:04

20 березня – Міжнародний день щастя.

Цю дату обрано не випадково, адже це день весняного рівнодення. Практично в усьому світі тривалість дня дорівнює тривалості ночі, отож це наче символ рівності всіх жителів планети Земля, які мають однакові права на щастя.

19 березня в Азовському ЗЗСО було проведено тренінг для учнів 9-10 кл., який нагадав дітям про цінність життя і важливість бути щасливими та пам’ятати, що «щастя – це кожна мить нашого життя!» .

Учні висловлювали свої міркування – «А що ж таке щастя?», отримували практичні поради «Як стати щасливим?», створювали власні "квітки щастя" та колаж "Заради чого варто жити!"