Благодійна акція «Серце до серця»

Дата: 30.09.2020 15:07

По всій Україні з 1 квітня по 30 вересня стартувала ХV благодійна акція “♥Серце до серця♥”, метою якої є збір коштів для медичного обладнання лікарень. В рамках цієї благодійної акції 30 вересня у Азовському ЗЗСО І-ІІІ ступенів було заплановано та проведено наступні заходи: - Оформлення інформаційного стенду. На інформаційному стенді школи була розміщена інформація про проходження акції. У рамках акції класними керівниками школи були проведені виховні години з метою формування в учнів толерантного ставлення до людей, які мають вади фізичного розвитку та «Зігріємо теплом своїх сердець» Також учнями школи було зібрано 500 гривень для закупівлі медичного обладнання. Гроші були перераховані на рахунок ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «Серце до серця».