День фізкультури та спорту 11 вересня 2020 року

Дата: 11.09.2020 15:33

В нашій школі 11 вересня 2020 року пройшов День фізкультури та спорту.

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Доброю традицією стало проведення Дня фізичної культури та спорту в нашій школі. Цього року він пройшов у п’ятницю, 11 вересня.

Мета заходів цього дня – активізація фізкультурно-масової роботи в школі, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя.

Свято проходило за всіма нормами карантину.

Розпочали свято учні 11 класу з вчителем фізичної культури підняттям Олімпійського прапору.

Класні керівники ознайомили дітей із планом проведення свята й закликали усіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя,особливо під час карантину.

Участь у заходах брали усі учні школи. План проведення передбачав різні спортивні заходи в залежності від вікових особливостей учнів. Старші та середні класи провели «Туристичний день». Учні молодших класів провели в спортивному залі танцювальну фізкультхвилинку,переглядали мультфільми по тематиці свята, грали в спортивні ігри, малювали малюнки.

Також цього проходив конкурс-виставка «Дари осені». Ця виставка стала справжнім святом дитячої фантазії, осінніх барв і вміння творити красу власними руками. Грамотами були нагородженні всі класи навчального закладу.

День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому