Оплата праці

• Інструкція про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти (наказ МОН від 15.04.1993 р. №102) ─ »»»

• Відрахування зайво виплаченої педагогічному працівнику суми заробітної плати [Педагогічному працівникові помилково виплатили більшу суму заробітної плати: чи можна і як повернути] ─ »»»

• Доплата за завідування кабінетами ─ »»»

• Оплата заміни тимчасово відсутніх учителів (роз'яснення) ─ »»»

• Оплата за перевірку зошитів [Чи доплачують за перевірку зошитів учителю, який заміщував тимчасово відсутнього колегу?] ─ »»»

• Оплата праці вчителя за індивідуального навчання учнів під час канікул [Учитель, якому за тарифікацією встановлено години індивідуального навчання, продовжує навчати учнів і під час канікул, хоча й за менш щільним графіком. Чи можна в такому разі оплачувати його працю погодинно?] ─ »»»

• Оплата праці вчителів за викладання кількох предметів ─ »»»

• Оплата роботи вчителів з екстернами ─ »»»

• Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України (Постанова КМУ від 11.01.2018 р. №23) ─ [про встановлення доплати] ─ »»»

• Під час відпустки захворіла дитини. Що з оплатою лікарняного? ─ »»»

• Про зарплату вчителів, які працюють у двох школах [Як має здійснюватися оплата праці вчителів, які працюють у двох і більше школах, зокрема й під час канікул?] ─ »»»

• Про організацію та порядок оплати праці за заміну тимчасово відсутніх учителів (Лист МОН №1/9-770 від 28.11.2008) ─ »»»

• Тарифний розряд і оплата праці вчителя при довантаженні гуртковою роботою [Учителя довантажено гуртковою роботою: за яким тарифним розрядом оплачувати працю] ─ »»»

• Як брати відпустку [Коли вигідно брати відпустку - у травні чи липні, з понеділка або в якийсь інший день?] ─ »»»

• Мінекономіки: відповіді на запитання щодо відпусток ─ »»»