Веб-квест День безпечного Інтернету 2022

Вітаю, діти!

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. День безпечного Інтернету запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більше того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Діти, з нагоди відзначення Дня безпечного інтернету сьогодні буде проведено квест «Матриця».

Рухайтесь за маршрутними листами, знаходьте підказки, виконуйте завдання на станціях:

НА ВАС ЧЕКАЮТЬ ЧУДОВІ ПРИЗИ!

1 місце

2 місце

3 місце

І останнє! Посилання на квест!

ПОЇХАЛИ