«Снід: подумай про майбутнє - обери життя»

Дата: 01.12.2020 12:27

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа  займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.

Сьогодні в школі педагог-організатор Постовіт К.В та соціальний педагог Букатікова М.В провели виховну годину для учнів 9-11 кл. в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом "Червону стрічку носять небайдужі" та під гаслом "НЕ ДАЙ СНІДУ ШАНС".
На виховній годині була присутня Чирікова І.А - медичний працівник школи, яка провела виховну лекцію для учнів.
Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе,адже найкращий захист- проінформованість!