A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Азовський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області

Працюємо з платформою Zoom

Працюємо з платформою Zoom.

Карантин — це надовго, хочемо ми того, чи ні. Дистанційне навчання в школах стало викликом не лише для українських педагогів. Вчителі з усього світу діляться своїми порадами, як організувати онлайн-школу зі своїми учнями і не втратити зв’язок з ними. Як спілкуватись адміністрації школи з підлеглими, як провести засідання, педагогічну раду?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дистанційне навчання — це індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.
Zoom— зручний та простий у використанні сервіс онлайн-зустрічей та конференцій. На сайті спершу потрібно зареєструватись, а тоді запланувати урок чи конференцію. Після цього вчитель отримує лінк, який може розіслати учням, щоб вони приєдналися до віртуальної зустрічів призначений час. Якщо робите це вперше, сервіс надає можливість спробувати тестовий варіант, щоб відчути, як усе працює.
Безкоштовна версія Zoom дає змогу проводити 40-хвилинну онлайн-конференцію з необмеженою кількістю учасників.

Поетапна інструкція
налаштування Zoom на вашому комп’ютері,
аби йти в ногу з часом і комунікувати через круті та надійні інструменти!

1. Переходимо за посиланням -https://zoom.us/ через браузер Google Chrome або Mozilla. Виконуємо інструкції і завантажуємо програму на комп'ютер (вона завантажиться автоматично)
2. Натискаємо в верхньому кутку - "Зареєструйтесь безкоштовно"
3. Вводимо робочу адресу електронної пошти або входимо за допомогою акаунтів Google / Facebook
4. В «меню» натискаємо "Запланувати конференцію"
5. Вводимо дані - тема, опис, коли, тривалість (важливо зауважити що на базовому тарифному плані Zoom є обмеження по часу: 40 хвилин для конференцій з трьома або більше учасниками)
6. Так як це американська програма час ділиться на AM і PM. AM - з 00:00 і до 11:59, PM - 12:01 - 23:59.
7. Вводимо необхідні параметри, натискаємо «зберегти».
8. З'являється сторінка з даними про конференцію.
9. Копіюємо URL входу і висилаємо колегам або учням, яким потрібно буде пройти за посиланням в потрібний час. Важливо: ви як організатор можете вибрати опцію - давати доступ до конференції учасникам до вас чи ні.
10. Після цього підключаємося до програми - відкриється необхідне вікно і система запросить доступ до мікрофона і відеозв'язку - дозвольте ці зміни.
11. Як тільки почнеться конференція, внизу з'являться різні опції, як демонстрація екрану, запрошення учасників або запис цієї конференції. Обирайте що вам до вподоби аби ефективно провести зустріч.
12. Для того щоб завершити конференцію - натискаємо кнопку в правому нижньому куті «завершилася конференція».
13. Якщо ви обрали запис екрану, система автоматично збереже його у вас на робочому столі. Це можливість ділитись матеріалом з учнями, які не були присутні з вами «онлайн».

Щоб дізнатись більше про Zoom, перегляньте відео "Використання сервісу Zoom для проведення дистанційних занять"
Як користуватись програмою Zoom для відеоконференцій. Перегляньте це відео.
Про інші сервіси дистанційного навчання для вчителів можна дізнатись за цим посиланням.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень