Засідання педагогічної ради
Ось і добіг кінця навчальний рік. Знов не в стінах рідної школи, але, завдяки новітнім технологіям та неабиякій наполегливості ми плідно та цікаво попрацювали. Надзвичайно важливо в умовах сьогодення, коли вчителі та учні вимушені жити в різних куточках світу, не втратити той дорогоцінний звʼязок, ту ниточку, яка обʼєднує нас в любові до Батьківщини, у вірі в найкраще, в очікуванні миру в нашій Україні. А результати спільної праці вчителів та здобувачів освіти Азовського ЗЗСО показують, що все недаремно. Цьогоріч учні нашого закладу здобули безліч перемог у різноманітних конкурсах, челенджах та олімпіадах, є високі результати в навчанні. Багато цих та інших питаннях розглядали на засіданні педагогічної ради щодо організованого завершення 2023/2024 навчального року. Далі буде...
22:59 06.06.2024