A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Азовський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області

День народження Смайлика

Дата: 19.09.2020 13:15
Кількість переглядів: 461

Фото без описуУ 3-4 класах відбувся пізнавально-розважальний захід "День народження Смайлика". Учні ознайомилися з історією виникнення смайликів, а також активно взяли участь у конкурсах та вікторинах.

 

 

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису 

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ СМАЙЛИКА

19 вересня 1982 професор Університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман (Scott E. Fahlman) вперше запропонував використовувати три символи, що йдуть підряд — двокрапка, дефіс і заслони дужку, для позначення «усміхненого обличчя» в тексті, який набирається на комп'ютері. Це було серйозним поповненням електронного лексикону.

Історичним повідомленням передувала довга дискусія, в якій учасники обговорювали питання, які символи варто використовувати для того, щоб показувати, що повідомлення носить гумористичний характер. Потрібно сказати, що повідомлення, в якому вперше був використаний «смайлик», було знайдено лише в 2002 році, в архівах дошки оголошень, які збереглися на плівці.

За 30 років «смайлик» став незмінним атрибутом електронного спілкування.

У «цифрових археологічних розкопках», які були організовані виключно з метою знайти це повідомлення і тим самим визначити дату народження «смайлика», брало участь кілька ентузіастів :-).

За понад 30 років свого існування «смайлик» став незмінним атрибутом електронного спілкування, і багато хто вже не можуть уявити, як можна було б без нього обходитися. І, звичайно ж, за цей час з'явилося безліч «смайликів», що несуть різне смислове та емоційне забарвлення.

«Смайлик» замінює те, чого не дістає в спілкуванні за допомогою чату або електронної пошти — інтонацію голосу й міміку. «Смайлики» допомагають краще зрозуміти співрозмовника, вловити його настрій, врешті-решт, вони просто забавні і викликають позитивні емоції.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень