Дата: 01.06.2024 23:57

На жаль, сьогоднішній День захисту дітей в Україні проходить в умовах повномасштабної війни. Сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні бойових дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця.

Діти вмить подорослішали , а замість безпечного дитинства майже щоночі вимушені прокидатись та шукати порятунок від ракет , які запускає ворог !Боляче , коли діти замість того , щоб радіти життю- сидять в підвалах ! Важко … але ми дорослі , як ніколи повинні бути поруч.

Віримо, що зовсім скоро настане той день, коли кожен малесенький українець зможе жити в МИРНІЙ КРАЇНІ.

Хай небо буде чистим, без хмаринок.

Хай сонечко лоскоче до нестями!

Нехай здоровими зростають діти

І хай безпечними їх будуть кожні миті!