"Пізнайко"

Я мікробів не боюся!!!

Для дітей дошкільної групи вихователі провели заняття на тему «Я мікробів не боюся». З метою розширення уявлення про те, що корисно, що шкідливо для здоров“я, навчити дотримуватись правил особистої гігієни, відповідально ставитися до власного здоров“я,  виховувати бажання бути чистими, охайними та здоровими. До дітей завітав лікар Айболить, який розповів про «хворобу брудних рук».  Малеча відчула себе справжніми супер-героями подолавши мікробів-монстрів, а також проявила творчу фантазію намалювавши своїх мікробів-монстрів.

14:56 29.01.2021

День Соборності України.

Вихованці групи «Пізнайко» відзначали День Соборності України.  Свято розпочалося з перегляду пластилінового мультфільму «Твоя країна — Україна !», створеного українським школярем. Було здійснено невеличкий екскурс у минуле та пояснено малечі значення слова «соборність». Діти закріпили знання про символи України та вивчили віршики.

13:10 22.01.2021

"Тварини - наші друзі". Урок доброти. Група "Пізнайко"

6 жовтня дошкільна група “Пізнайко” долучилася до проведення Всеукраїнського уроку доброти про гуманне ставлення до тварин присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин.  Турботливе ставлення до тварин, прищеплене у дитинстві, допомагають дітям відчувати потребу піклуватися про когось, любити його та нести відповідальність за того, кого ми приручили. На занятті діти переглянули рекомендовані клубом «Щаслива лапа», мультиплікаційні фільми, які ілюструють турботливе та відповідальне ставлення до тварин.  Бажаємо,щоб в Україні, та й в цілому світі, не було безхатніх тварин та жорстоких людей. Цінуйте ту ласку та тепло, яку дають нам друзі наші менші.

12:04 06.10.2020

Осінь прийшла, дітям радість принесла

Для дітей прогулянка — час розваг, активних рухів, радості спілкування й пізнання. Для вихователя — це пора творчих активних дій, реалізації цікавих для малюків пізнавально-розважальних завдань.  Діти дошкільної групи “Пізнайко” теплими осінніми днями розвивають творчу фантазію, уяву та дрібну моторику. Із зібраних кольорових листочків та каштанів викладають візерунки та малюнки.

12:04 03.10.2020

Спорт - здоров'я, спорт - це сила, що дають всім дітям крила

З нагоди дня фізичної культури і спорту для дітей групи «Пізнайко» був проведений «День фізкультури і спорту».  День пройшов весело, цікаво та пізнавально, адже всі заходи мали на меті викликати у дітей бажання займатися спортом , берегти своє здоров’я, а головне – завжди бути у гарному настрої та доброму гуморі.

12:04 11.09.2020

Азовський ЗЗСО відкрив свої двері для групи "Пізнайко".

1 вересня Азовський ЗЗСО І-ІІІ ст. гостинно відкрив двері також і діткам, які вперше прийшли до групи “Пізнайко”. До малечі завітав казковий театр. Разом з вихователем діти виконували веселі руханки, відгадували загадки, отримували подаруночки. Перший день осені став для кожного малюка радісним, пізнавальним і щасливим.

12:04 01.09.2020