Україна – це світ без насильства!

Мій улюблений світ  - Без насильства, Без жорстокості, болі і зла, Де народом заспівана пісня Містить тільки хороші слова. Мій улюблений світ – без насильства, Де немає страждання й війни, Де розквітла калина барвиста, Й голосінь не почуєш сумних. Мій улюблений світ – це не казка, А реальне щасливе життя, Бо звільнивши наш світ від насильства, Можна сміло іти в майбуття. І коли на теренах країни Без страждань заживе кожне місто, Скажуть люди всієї країни: Україна – це світ без насильства

08:48 10.12.2020

«Снід: подумай про майбутнє - обери життя»

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа  займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.

12:27 01.12.2020

УВАГА!

Згідно рішення районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол №14 від 23.10.2020 року) з 09.11.2020 по 13.11.2020р. у школі запроваджено дистанційне навчання для 5-11 класів

11:17 09.11.2020

Усі свої здобутки й перемоги, рідна школо, ми присвячуєм тобі!

Лінійка нагородження призерів всеукраїнських конкурсів та акцій серед учнів 1-5 кл «Усі свої здобутки й перемоги, рідна школо, ми присвячуєм тобі» Саме ці слова стали лейтмотивом лінійки, яка 23 жовтня відбулася в Азовському ЗЗСО I-III ст. Нагородження стало справжнім святом для учнів молодших класів. Учасників конкурсів вітали дипломами, грамотами та сертифікатами участі у Всеукраїнському конкурсі «Захисники України»(учні 3-4 кл.) та ІІІ Всеукраїнському уроці доброти від Благодійного фонду «Щаслива лапа» (учні 1 та 5 класу).

14:34 23.10.2020

Акція «Парад квітів біля школи»

Щорічна Всеукраїнська трудова акція «Парад квітів біля школи» знайшла своє місце у Азовському ЗЗСО . 9 жовтня учні старших класів висаджували на території школи квіти. Учні дійшли до висновку, що жити щасливо і жити в злагоді з природою – одне й те саме. Пізнання довкілля, дослідження рідного краю, створення відповідного дизайну біля школи, сприяло виробленню певних компетенцій, переконало, що можна дивитися і бачити красу, бути її творцями, отримувати нові враження, проявляти милосердя до природи, бути готовим прийти на допомогу природі.

08:39 09.10.2020