СНІД: подумай про майбутнє — обери життя

Щороку, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом . Цей день започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людей , які мають ВІЛ-статус , спонукати до поваги та толерантного ставлення до них.

17:08 01.12.2021

О, МОВО, РІДНА! ЗОЛОТА КОЛИСКО!

9 листопада відзначається День української писемності та мови. Наші вчителі також приєдналися до Всеукраїнського диктанту національної єдності -2021, який проходив під назвою "Слідом за пам'яттю "

18:20 09.11.2021

Увага! Дистанційне навчання!

З 18 жовтня учнів 5-11 класів Азовського ЗЗСО І-ІІІ ст. на тиждень переведуть на дистанційну форму навчання.

08:45 17.10.2021

Вітаємо наших улюблених вчителів!

Вітаємо наших улюблених вчителів! Чудових людей, які присвятили свою роботу, все своє життя дітям. Дарують не тільки знання, а й свою любов. Ваша робота – це не просто праця – це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Дякую вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і велике терпіння. З Днем Вчителя!

16:03 01.10.2021

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Класні керівники та учні 6-11 класів долучилися до міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні, яка цього року проходить 18 вересня у 180 країнах світу.

11:42 18.09.2021