З наступаючим святом 8 березня, святом жінок,квітів і пісень

#Азовський ЗЗСО вітає всіх жінок з наступаючим святом 8 березня, святом жінок,квітів і пісень Бажаєм щастя і достатку,ясного неба і тепла.В житті лиш злагоди й порядку, щоб доля світлою була. В роботі- успіху й терпіння, у справах- вічного горіння, в коханні - вічної весни, в сім'ї - добра і теплоти

15:36 07.03.2021

"Я жива! Я буду вічно жити!"

Міжнародний Інтернет- флешмоб"Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те,що не вмирає..." Вірші декламують учні 5 класу Азовського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Розівської селищної ради

12:07 17.02.2021

Разом для найкращого Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день популяризує безпечне та відповідальне використання Інтернету дітьми та молоддю. Азовський ЗЗСО з піклуванням про учнів також взяв участь у Всесвітньому Safer Internet Day. Проведено конкурси, лекції про права дітей, квести. Створено пам'ятки для батьків та дітей про безпечне користування Інтернетом, адже кожен зловмисник мріє оволодіти інформацією про вас. Бережіть себе! Пам'ятайте про ваші права та етикет спілкування в мережі!!!

10:01 14.02.2021

Наші НУШенята - найрозумніші. 3 клас

Учні 3 класу протягом листопада брали активну участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді " На урок" з шести предметів ( українська мова, математика, ЯДС, мистецтво, інформатика, предмети початкової школи) та у Всеукраїнській шкільній олімпіаді " Всеосвіта Осінь - 2020" з української мови. Вітаю усіх переможців і учасників інтернет-олімпіади, бажаю успіхів та вірю, що і надалі мої НУШенята будуть підкорювати вершини знань.

12:58 23.12.2020

16 днів проти насильства 9 кл.

Насилля в сім’ї — це одна з прихованих “пухлин” нашого суспільства. Про це не розповідають друзям, рідко звертаються до спеціалістів, намагаються приховати подалі від чужих очей. Така поведінка не сприяє вирішенню проблеми, а тільки погіршує ситуацію, іноді навіть призводить до летальних випадків. Тому в рамках акції “16 днів проти насильства”  для учнів 9 класу було проведено виховний захід на тему “Попередження насилля в сім’ї”.  Мета заходу полягала у приверненні уваги до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства, жорстокого поводження в сім’ї щодо дітей та попередження насильства серед учнівської молоді, а також теоритично обґрунтувати сутність насильства, ознайомити з видами та ознаками насилля, з’ясувати основні причини насильства над дітьми в середовищі сім’ї та виявлення шляхів його подолання. По закінченні виховного заходу учасникам були роздані пам’ятки та буклети щодо запобігання насильству.

16:01 10.12.2020