День захисника і захисниці України

Напередодні свята вітаємо з Днем захисника та захисниць України! Зі святом всіх причетних! Це справжнє свято мужності й самовідданості Учні нашого закладу приєдналися до акції #лист_солдату_з_вірою_в_Перемогу

13:37 30.09.2023

29 вересня - День пам'яті жертв Бабиного Яру

Кожного року 29 вересня за рішенням Верховної Ради України відзначається День пам’яті. У цей день 1941 року нацисти знищили в Києві десятки тисяч громадян, мешканців міста, більшість з яких були євреями. Серед невинно закатованих були тисячі українців, росіян, громадян інших національностей. Усі 778 днів німецької окупації в Києві тривали розстріли і насильства. Злочинів в Бабиному Яру перевершили всі відомі до цього часу трагедії. Але ,колись,це була трагедія минулої війни, а сьогодні - урок,який в нашій свідомості кожного дня. Згадаймо все,щоб зберегти мир і запобігти насильству!

13:26 29.09.2023

Урок мужності "Герої нашого краю"

Ранок понеділка в Азовському закладі розпочався з приємної теплої зустрічі з воїном ЗСУ, мужнім та сильним оборонцем нашого краю. Який поділився із учнями і педагогами своїми рефлексіями на тему війни.

23:39 25.09.2023

22 вересня - День партизанської слави України

Напередодні Дня партизанської слави в Україні,який як свято відзначається 22 вересня, в Азовському ЗЗСО було проведено інформаційну годину спілкування з учнями старшої школи.

11:43 22.09.2023

21 вересня - Міжнародний день миру

Міжнародний день миру відзначається 21 вересня.  Це велике щастя – мир на землі. Коли не гинуть люди, коли ростуть щасливими діти та життя наповнене сонцем, фарбами, любов’ю!

08:56 21.09.2023

#Діти_України_за_мир_на_Землі

"Хай буде мир для України!" – Всі просять: доньки і сини. Молитви наші Богу линуть, Щоб більше не було війни. На нашій вільний Україні все є для щастя і життя людини, але нема миру і спокою. Тому учні нашого закладу закликають весь світ жити без війни!

09:07 20.09.2023

#Діти_України_за_мир_на_Землі

В Азовському ЗЗСО триває другий день в рамках Тижня миру. Сьогодні, коли в  нашій країні лунають постріли та проливається людська кров, міжнародний день миру є особливим святом. Привернути увагу до проблеми миру на землі - ось основна мета цього свята.В такий нестабільний час для України як зараз, хочеться хоч трошки тепла та позитивних емоцій.

09:18 19.09.2023

День рятівника України

17 вересня  працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій України відзначають своє професійне свято «День рятівника».

23:44 17.09.2023

80-річниця визволення с. Азов від нацистської окупації

13 вересня ми відзначаємо День визволення с.Азов від нацистської окупації. У цей день ми згадуємо трагічні події минулої війни, історію визволення, наші втрати. Вже минуло 80 років, але ця знаменна дата назавжди увійшла в історію як уособлення пам’яті про воїнів, які ціною життя забезпечили майбутнім поколінням вільне життя на рідній землі.Ми вшановуємо тих, хто зумів вистояти, витримавши найстрашніші випробування.

21:39 13.09.2023

День фізичної культури і спорту

Вітаємо з Днем фізичної культури та спорту! Бажаємо у будь-якій ситуації ,у будь-який день бути сильними,впевненими, відважними та стійкими. СЛАВА УКРАЇНІ!

21:21 09.09.2023